Narodila jsem se 21.2.2007 v chovatelské stanici Katama King mamince Julii

Julie1

 a tatínkovi Glenaholmovi Makatso. 

m10

Hned od malička jsem byla součástí obří smečky 17 psů (z toho bylo 11 sourozenců), prostě paráda. 

se sourozencema

 Jen co jsem se trochu rozkoukala a začala lumpačit, tak mě vzali od mé obří rodiny z krásné přírody na jižní Moravě a odvezli si mě do prťavé smečky 2 lidí v Praze.

                 Byla jsem trochu vyděšená, ale nakonec se to ukázalo vlastně fajn. Největší pražský les mám hned u paneláku a v něm spousty psích kamarádů. Doma mě pořád nikdo neotravuje a to se mi fakt hodí, protože spím moc ráda a pokud možno pořád.

img 179

Navíc skoro vůbec nejsem sama doma, pořád je se mnou člověk, který si říká panička, ale je to spíš kámoška, kterou mám tak trochu na háku. Ale paníček se poslouchat musí, jinak na mě zavrčí a to je pak zle. Ale já zrovna moc poslouchat nechci, neznám nic lepšího než psí kámoše, to mě pak můžou bejt nějaký paníčkové ….

img 198

Ale jak jsem rostla, tak mi nějak připadalo, že smečka tří jedinců prostě není vůbec žádná pořádná smečka. Ale co s tím? Na další člověčí přírůstek do smečky to nevypadá, ani na novýho psího kámoše, který by u nás zůstal napořád … tak jsem se rozhodla, že to vezmu do svých tlapek a pořídím si vlastní smečku. Dobrej nápad, ne? Tak mi držte palce, ať se mi to podaří.

Pac a pusu Vaše Maggie